Click to order
Cart
Košík
Total: 
JMÉNO
PŘÍJMENÍ
Společnost
EMAIL
TELEFON
povinné pole
MĚSTO
PSČ
ADRESA – Ulice a č.p.
Je-li zboží na firmu, zadejte fakturační údaje
Jiná Informace. POZNÁMKY:
 
MOŽNOSTI PLATBY A PŘEPRAVY
Cena dopravy kurýrem po ČR je od 180Kč. Cena se odvíjí od váhy zásilky. Příplatek za dobírku 100Kč. Při zakoupeni většího počtu položek, je cena dobírky individuální. Při objednávce nad 3000,-Kč můžeme požádat o zálohu.
Dokončením objednávky souhlasíte se zpracováním obchodních údajů pro účely vyřízení Vaší objednávky a úkonů s tím spojených.

Cena včetně DPH. Po zadání objednávky zkontrolujte svůj e-mail.
Beautysen - PRAHA
Unikátní 7-zónové taštičkové matrace BeautySen
Matrace bez lepidla, bez toxického zápachu a bez chemických výparů. Robustní konstrukce matrace prodlužuje její životnost.
přehrát video
Není Vaše současná matrace vhodná pro zdravý spánek?
Je Vaše matrace toxická a nepříjemně zapáchá?
Řešili jste problém, nebo dokonce reklamaci kvůli zápachu matrace?
Jak můžete vidět z obrazovky (screenshotu) – problém se zápachem matrace je zcela opodstatněný, důkazem toho je mnoho diskuzí a otázek na internetu.
Napište do vyhledávače Google zápach matrace a v mnoha článcích i odkazech se dočtete, že existuje vážný problém s toxickým zápachem matrací.
U našich matrací zápach a podobné reklamace neexistují!
Tak proč je cítit u většiny nových matrací zápach a naše matrace jsou bez zápachu?
Na rozdíl od většiny výrobců, vyrábíme matrace bez použití lepidla! Naše matrace Beautysen jsou proto bez zápachu lepidla. Pružinový blok je v celé ploše matrace, nepoužíváme zpevňující rám z Polyuretanové pěny, ale unikátní systém zpevnění okrajů ocelovými Z-spring pružinami. Díky tomu má matrace přirozenou ventilaci (jednotlivé vrstvy nejsou slepeny). A výsledek? Unikátní a ekologický výrobek, s kterým je zákazník spokojený.

Zápach lepidla v našich matracích nenajdete !
Můžete ho hledat, můžete čichat, ale prostě ho nenajdete...jak to??? Protože lepidlo nepoužíváme! Nevěříte? Přesvědčte se sami - tady je video z montáže naší matrace Beautysen.

A stále nám nevěříte?
Navštivte náš showroom v Praze, my Vám to ukážeme!
Showroom Praha-Vysočany
Pod Harfou 3/3, Praha 9
Pondělí až pátek 10.00 – 18.00
Sobota a neděle 11.00 – 15.00

Taštičkové matrace BeautySen
Vzhledem k technologii montáže bez lepidla je pružinový blok v celé ploše matrace
U výrobců, kteří používají po obvodu matrace zpevňující rám z Polyuretanové pěny v šířce 10 -15 cm*ztrácíte*až 35% pružin. Například v matraci Beautysen o velikosti 180x200 s pružinovým blokém 256 pružin/m2 je navíc až 200 pružin oproti lepené matraci !
Naše matrace
Ostatní výrobci

Jak jsou zesílené okraje matrace ostatních výrobců a jak máme zesílené okraje my?
Většina výrobců používá pěnovou konstrukci obvodu,
aby se celá matrace zpevnila.
Polyuretanový okraj matrace je pevný pouze první dva roky ( to v případě, že pěna má vysokou hustotu ). Postupně okraj ztrácí tvar a měkne. V důsledku toho dochází k promáčknoutí a deformaci okraje matrace.
Naše matrace jsou zesíleny pomocí ocelových rámů a bočních Z-Spring pružin
Z-Spring pružina v průběhu používání neztrácí pevnost ani tvar.
Pružiny fungují spolu s pružinovým blokem a tím vydrží velké zatížení. Při tom si plně zachovávají svůj tvar a vlastnosti. Konstrukce pružinového bloku a rámu umožňují sedět na matraci bez obav, že se matrace časem po obvodu prosedí.

Naše matrace dýchají!
Pokud je po obvodu matrace zpevňující rám z polyuretanové pěny, je prodyšnost matrace minimální nebo vůbec žádná. Matrace Beautysen mají nejen přirozenou prodyšnost, ale s každým pohybem těla na této matraci dojde k „napumpování" a výměně vzduchu uvnitř matrace. Díky této dokonalé prodyšnosti se uvnitř matrace Beautysen neutralizuje pot a vlhkost, tím se zabraňuje výskytu bakterií a plísní. Tato vlastnost přispívá k prodlužení životnosti matrace.
Naše matrace
Ostatní výrobci

Politá a mokrá matrace?
Vzhledem k tomu, že u lepených matrací je špatná vnitřní ventilace, kapalina se bude vysušovat velmi dlouho a ve výplni matrace vznikne plíseň. Plíseň je velmi škodlivá pro každý organismus, protože z ní vycházejí škodlivé toxické výpary. Kromě toho v matraci dlouhodobým působením vlhkosti začíná proces rezivění drátu pružin. Rezavé pružiny mohou prasknout a vydávat nepříjemné zvuky. Jestliže se vylila tekutina na naší matraci, pak se díky vynikající ventilaci vlhkost vysuší z matrace mnohem rychleji. Plíseň se nestihne utvořit а pružiny nezačnou reznout.

Pocket Spring - základ všech ortopedických matrací
7 ortopedických zón „POCKET SPRING"
Optimální počet ortopedických zón matrace odpovídá 7 zónám lidského těla: hlavě, hrudníku, pasu, pánvi, bokům, nohám a holením.
Těchto 7 zón v matraci, umožňuje zajistit ideální kopírování tvaru těla spícího člověka. Vzhledem k tomu, že každé lidské tělo má jiné potřeby, byly využity taštičkové pružiny různé tvrdosti a uspořádány takovým způsobem, aby bylo vytvořeno 7 zón matrace. Matrace vyrobené z těchto typů pružin jsou mnohem lepší, protože se pružiny vzájemně nedotýkají a tím poskytují pohodlnější spánek.

Kompletní kolekce BeautySen
VÝHODY BEAUTYSEN:
Zdravý a bezpečný spánek. Ochrana organismu před alergiemi
To je nejdůležitější předností našich matrací oproti ostatním výrobcům. Při výrobě matrací Beautysen, na rozdíl od drtivé většiny výrobců taštičkových matrací, nepoužíváme lepidla.
Robustní konstrukce matrace prodlužuje její životnost. Můžete sedět na matraci aniž by jste se báli toho, že se okraje matrace prohnou či zdeformují.
Díky pružinovému bloku, který je umístěn po celé ploše matrace, je on základem celé matrace. Po celém horním i dolním obvodu matrace je namontovaný ocelový rám. Tato technologie má mnoho výhod oproti pěnovým obvodům. Při technologii použití lepidla, se pružinový blok "pohybuje" uvnitř molitanového jádra, což může mít za důsledek deformaci matrace. Pěnový obvod se začíná rozpadat po roce používání matrace. Naše konstrukce z ocelového rámu s ocelovými Z-spring pružinami zachovává svůj původní tvar a fyzické parametry po celou dobu životnosti matrace.
Matrace Beautysen jsou připraveny k použití ihned po zakoupení
Matrace po vybalení nevyžaduje větrání, protože nemá žádný zápach.
V matraci se nehromadí prach ani vlhkost
Vzhledem k absenci polyuretanového obvodu, se v matracích Beautysen nehromadí vlhkost ani prach. Vzduch prochází stěnami matrace bez jakýchkoliv obtíží, díky čemuž vnitřek matrace dokonale dýchá.
Pouze u nás vylepšené 7 zónové taštičkové matrace Beautysen
Těchto 7 zón v matraci umožňuje zajistit ideální kopírování tvaru těla spícího člověka. Vzhledem k tomu, že každé lidské tělo má jiné potřeby, byly využity taštičkové pružiny různé tvrdosti a uspořádány takovým způsobem, aby bylo vytvořeno 7 zón matrace. Matrace vyrobené z taštičkových pružin jsou mnohem lepší, protože se pružiny vzájemně nedotýkají, a tím poskytují pohodlnější spánek.
Vysoce objemná žakárová tkanina s vysokým obsahem přírodních vláken
Tkanina je prošitá společně s pružnou výplní – sinteponu o tloušťce 1 cm. Žakárová tkanina je odolná proti otěru. Elastická výplň prošívaného potahu zajištuje na povrchu pocit komfortu po celou dobu životnosti matrace a zachování atraktivního vzhledu matrace.
Každý model je navrhnut profesionály s mnohaletými zkušenostmi. Úplná shoda produktu se deklarovanou specifikací výrobku
Za dobu dvaceti let výroby bezlepidlových matrací, jsme získali rozsáhlé zkušenosti ve výrobě i vývoji. V našich matracích nenajdete náhodně zvolené a nevhodné materiály. Všechny modely jsou navrženy tak, aby jste zakoupili dobrý a kvalitní výrobek pro Váš zdravý spánek za co nejlepší cenu. Všechny naše matrace jsou dlouhodobě testovány. Dáváme 100% záruku na to, že složení matrace, kterou jste si zakoupili odpovídá specifikaci výrobku.
BEAUTYSEN - investice do vašeho zdraví
VAŠE MATRACE NAJDETE
U NÁS !
Showroom Praha-Vysočany
Pod Harfou 3/3, Praha 9
Pondělí až pátek 10.00–18.00
Sobota a neděle 11.00–15.00 nebo po telefonické domluvě +420 284 812 330

Existují chemikálie v matracích?
Jsou těkavé organické látky obsažené v matracích bezpečné?
Lepidlo použité v matracích pro lepení vrstev je hlavním problémem z hlediska toxicity a následného poškození zdraví.
Seznam chemických látek zjištěných u lepidel pro matrace
Podrobnější informace ve videu
přehrát video

Taštičkové matrace BeautySen
Záruka na taštičkové pružinové jádro matrace je 15 let.
Na zbývající části matrace je záruka 24 měsíců. Ověřená trvanlivost: 15 let. Matrace nejsou pro přepravu rolovány. Rolování vede k deformování tvaru matrace.
Už 20 let jsou inovativní matrace Beautysen vyrobeny pomocí mechanické montážní technologie bez použití lepidla. Každý produkt je jedinečný, protože je vyroben pomocí ruční práce. To umožňuje, aby matrace Beautysen poskytly řadu výhod v porovnání s tradičními modely matrací vyrobených pomocí lepidla.
Matrace BeautySen jsou skvělou a bezpečnou alternativou k lepeným matracím
Made on
Tilda