Vážení zákazníci, ve dnech 18. 19. 20. května z technických důvodů bude Showroom na pobočce v Praze uzavřen. Provoz E-shopu a výdej zboží ze skladu v Praze je bez omezení, zakoupené zboží Vám bude doručeno na Vaší adresu.
Vzhledem k velkému množství objednávek, Vás prosíme o veškerou komunikaci přes email: manager@matracebezlepidla.cz

Dobrý den,

1. Hledáme Partnera pro spolupráci, hledáme obchodního Anděla! Velmi naléhavě. Osobně Vás ujišťuji, že nabídka spolupráce je velmi zisková. Jsem připraven poskytnout veškeré informace o ziskovosti Projektu.
2. Výrobek je originální (ekologické matrace bez zápachu a lepidla, potahy ze 100% bavlny). Poptávka po našich produktech je velice vysoká.
3. S tak vysokou poptávkou kupujících po našem originálním produktu nemáme dostatek finančních prostředků na nákup materiálů a komponentů pro výrobu.
4. Viz soubory níže. Soubory obsahují předběžný podnikatelský plán a stručné ekonomické kalkulace. Ve formátech Excel a PDF.
5. Jsem připraven se s Vámi kdykoliv setkat v našem showroomu nedaleko Holešovické tržnice na Bubenském nábřeží 1577/10, Praha 7 - Holešovice a ukázat Vám naše originální matrace.

Vedoucí a duše projektu žije v České republice již 23 let a tento trh zná velmi dobře. Již 10 let vyvíjí nové modely matrací a vyrábí matrace. Má v této oblasti bohaté zkušenosti a jeho vymyšlených matrací se v ČR i Evropě prodalo již několik set tisíc.

S pozdravem,
vedoucí projektu Alexey Mosin
Mattress Natura s.r.o.
linkedin.com

Máme prodejnu se showroomem, sklady a výrobní prostory v Praze o ploše cca 2500 m2 a manipulační ploše cca 2000 m3. Jsem připraven diskutovat a uvítám jakoukoliv variantu spolupráce. Měl jsem například prodej až 200 matrací denně. A nyní, po rebrandingu (do kterého jsem již investoval asi 450 tisíc eur z vlastních peněz), plánuji prodávat v ČR i v Evropě až 500-1000 matrací denně. A průměrný účet za matraci je 3500 korun za kus. Ukazuje se tedy roční obrat půl miliardy - miliard korun ročně. Takže moje pevná víra je ten projekt - stomilionový a miliardový.


www.matracebezlepidla.cz
www.mattresswithoutglue.com
www.matratzeohnekleber.de
www.matrace-natura.cz
www.mattress-natura.com
www.matratze-natura.de
Made on
Tilda