Vážení zákazníci, ve dnech 28. až 30 ledna z technických důvodů bude Showroom na pobočce v Praze uzavřen. Provoz E-shopu a výdej zboží ze skladu v Praze je bez omezení, zakoupené zboží Vám bude doručeno na Vaší adresu.
Košík
Total: 
JMÉNO
PŘÍJMENÍ
NÁZEV FIRMY
EMAIL
TELEFON
povinné pole
MĚSTO
PSČ
ADRESA
Jiná Informace. POZNÁMKY:
 
MOŽNOSTI PLATBY A PŘEPRAVY
Cena dopravy kurýrem po ČR je od 270Kč. Cena se odvíjí od váhy zásilky. Příplatek za dobírku 100Kč. Při zakoupeni většího počtu položek, je cena dobírky individuální. Při objednávce nad 3000,-Kč můžeme požádat o zálohu.
Dokončením objednávky souhlasíte se zpracováním obchodních údajů pro účely vyřízení Vaší objednávky a úkonů s tím spojených.

Cena včetně DPH. Po zadání objednávky zkontrolujte svůj e-mail.

Dobrý den,

1. Hledáme Partnera pro spolupráci, hledáme obchodního Anděla! Velmi naléhavě. Osobně Vás ujišťuji, že nabídka spolupráce je velmi zisková. Jsem připraven poskytnout veškeré informace o ziskovosti Projektu.
2. Výrobek je originální (ekologické matrace bez zápachu a lepidla, potahy ze 100% bavlny). Poptávka po našich produktech je velice vysoká.
3. S tak vysokou poptávkou kupujících po našem originálním produktu nemáme dostatek finančních prostředků na nákup materiálů a komponentů pro výrobu.
4. Viz soubory níže. Soubory obsahují předběžný podnikatelský plán a stručné ekonomické kalkulace. Ve formátech Excel a PDF.
5. Jsem připraven se s Vámi kdykoliv setkat v našem showroomu nedaleko Holešovické tržnice na Bubenském nábřeží 1577/10, Praha 7 - Holešovice a ukázat Vám naše originální matrace.

Vedoucí a duše projektu žije v České republice již 23 let a tento trh zná velmi dobře. Již 10 let vyvíjí nové modely matrací a vyrábí matrace. Má v této oblasti bohaté zkušenosti a jeho vymyšlených matrací se v ČR i Evropě prodalo již několik set tisíc.

S pozdravem,
vedoucí projektu Alexey Mosin
Mattress Natura s.r.o.
Máme prodejnu se showroomem, sklady a výrobní prostory v Praze o ploše cca 2500 m2 a manipulační ploše cca 2000 m3. Jsem připraven diskutovat a uvítám jakoukoliv variantu spolupráce. Měl jsem například prodej až 200 matrací denně. A nyní, po rebrandingu (do kterého jsem již investoval asi 450 tisíc eur z vlastních peněz), plánuji prodávat v ČR i v Evropě až 500-1000 matrací denně. A průměrný účet za matraci je 3500 korun za kus. Ukazuje se tedy roční obrat půl miliardy - miliard korun ročně. Takže moje pevná víra je ten projekt - stomilionový a miliardový.

www.matracebezlepidla.cz
www.mattresswithoutglue.com
www.matratzeohnekleber.de
www.matrace-natura.cz
www.mattress-natura.com
www.matratze-natura.de
Made on
Tilda