Click to order
Cart
Košík
Total: 
JMÉNO
PŘÍJMENÍ
Společnost
EMAIL
TELEFON
povinné pole
MĚSTO
PSČ
ADRESA – Ulice a č.p.
Je-li zboží na firmu, zadejte fakturační údaje
Jiná Informace. POZNÁMKY:
 
MOŽNOSTI PLATBY A PŘEPRAVY
Cena dopravy kurýrem po ČR je od 180Kč. Cena se odvíjí od váhy zásilky. Příplatek za dobírku 100Kč. Při zakoupeni většího počtu položek, je cena dobírky individuální. Při objednávce nad 3000,-Kč můžeme požádat o zálohu.
Dokončením objednávky souhlasíte se zpracováním obchodních údajů pro účely vyřízení Vaší objednávky a úkonů s tím spojených.

Cena včetně DPH. Po zadání objednávky zkontrolujte svůj e-mail.

O NÁS

Beautysen - Matrace bez lepidla
Matrace Beautysen jsou v současné době navrhovány odborníky v srdci Evropy - České republice. S využitím nejmodernějších světových technologií v oblasti výroby matrací vyrábíme zdravé a bezpečné matrace od roku 1997.
Mnoholeté zkušenosti nám umožnily optimálně kombinovat kvalitu, pohodlí a cenu pro všechny naše klienty.

Díky zkušenostem a potřebách našich klientů jsme vyvinuli tyto řady matrací: BeautySen Promo, BeautySen Life, stejně jako řadu matrací pro děti BeautySen Baby.
Hlavní výhodou našich matrací je absence lepidla. Americká technologie mechanické montáže matrací bez použití lepidla má mnoho výhod oproti standardní technologii lepení. Ve skutečnosti jde o manuální sestavu a každý výrobek je individuální výrobek.
Naše výroba ortopedických matrací využívá zkušenosti předních světových továren ve výrobě výrobků. Například společně se společností "BodetHorst" (textilní výroba, Německo) jsme vyvinuli široký výběr látek pro matrace.
Všechny matrace jsou vyrobeny z vysoce kvalitních moderních materiálů, které přispívají k anatomické podpoře páteře. Záleží nám na zdraví našich klientů, proto používáme pouze ekologicky nezávadné a hypoalergenní materiály, které splňují požadovanou certifikaci.
Politika společnosti nám umožňuje poskytnout našim partnerům flexibilní podmínky spolupráce, individuální přístup, stejně jako logistické služby, které podporují společnou podporu podnikání.
Nabízíme vysoce kvalitní produkt za rozumnou cenu.
Made on
Tilda