Vážení zákazníci, ve dnech 28. až 30 ledna z technických důvodů bude Showroom na pobočce v Praze uzavřen. Provoz E-shopu a výdej zboží ze skladu v Praze je bez omezení, zakoupené zboží Vám bude doručeno na Vaší adresu.
Košík
Total: 
JMÉNO
PŘÍJMENÍ
NÁZEV FIRMY
EMAIL
TELEFON
povinné pole
MĚSTO
PSČ
ADRESA
Jiná Informace. POZNÁMKY:
 
MOŽNOSTI PLATBY A PŘEPRAVY
Cena dopravy kurýrem po ČR je od 270Kč. Cena se odvíjí od váhy zásilky. Příplatek za dobírku 100Kč. Při zakoupeni většího počtu položek, je cena dobírky individuální. Při objednávce nad 3000,-Kč můžeme požádat o zálohu.
Dokončením objednávky souhlasíte se zpracováním obchodních údajů pro účely vyřízení Vaší objednávky a úkonů s tím spojených.

Cena včetně DPH. Po zadání objednávky zkontrolujte svůj e-mail.

O NÁS

Beautysen - Matrace bez lepidla
Prodejem matrací se zabýváme devět let a díky zkušenostem vznikla značka BeautySen, která má za cíl se stát lídrem ve výrobě a prodeji matrací bez lepidla, bez toxického zápachu a bez chemických výparů. I levná matrace může být zdravá a zdravotní - pro nás samozřejmost ! Pěnové i taštičkové matrace Beautysen jsou v současné době navrhovány odborníky v srdci Evropy - České republice. S využitím nejmodernějších světových technologií v oblasti výroby taštičkových matrací, vyrábí náš partner zdravé a bezpečné matrace od roku 1997.
Mnoholeté zkušenosti nám umožnily optimálně kombinovat kvalitu, pohodlí a cenu pro všechny naše klienty.

Díky zkušenostem a potřebách našich klientů jsme vyvinuli tyto řady taštičkových matrací: BeautySen Promo.
Hlavní výhodou našich matrací je absence lepidla. Americká technologie mechanické montáže matrací bez použití lepidla má mnoho výhod oproti standardní technologii lepení. Ve skutečnosti jde o manuální sestavu a každý výrobek je individuální výrobek.
Naše výroba ortopedických matrací využívá zkušenosti předních světových továren ve výrobě výrobků. Například společně se společností "BodetHorst" (textilní výroba, Německo) jsme vyvinuli široký výběr látek pro matrace.
Další námi vyvinutou řadou jsou pěnové matrace nové generace Iris New Profil a naprosto unikátní Iris Varia Natura.
Všechny matrace jsou vyrobeny z vysoce kvalitních moderních materiálů, které přispívají k anatomické podpoře páteře. Záleží nám na zdraví našich klientů, proto používáme pouze ekologicky nezávadné a hypoalergenní materiály, které splňují požadovanou certifikaci.
Politika společnosti nám umožňuje poskytnout našim partnerům flexibilní podmínky spolupráce, individuální přístup, stejně jako logistické služby, které podporují společnou podporu podnikání.
Nabízíme vysoce kvalitní produkt za rozumnou cenu.
Made on
Tilda